Ідея для передпокою
Практичне рішення для кута кухні
Креативна ідея прикраси дзеркала з побившихся тарілок.
Дерево з гудзиків
Як очистити кухонну посуд
Видалити жир з каструлі допоможуть звичайні чайні пакетики.
Просто проведіть сухим пакетиком чаю з жирної стінці каструлі і жир вбереться моментально. 3-5 пакетиків - і ніякого жиру на стінках. Тепер каструлю можна просто прополоскати теплою водою.
Купіть упаковку дешевого чаю в пакетиках, нехай вони завжди будуть під рукою.
Вигода та ж - ми не заливаємо посуд хімією.
Легкий спосіб очистити сковорідку
Картоплину розрізати навпіл і вмочіть у соду.
Тепер цієї картоплиною, як губкою, потріть сковороду або каструлю.Деяке зусилля потрібно докладати, але результат помітний відразу. Якщо Вам належить очистити велику площу - час від часу освіжайте зріз картоплини. Чистить картопляний сік з содою.Так що, соду картоплину вмочайте частіше.
Цим же способом можна легко зняти жирний нагар з каструлі, миски, ковша.
Сподіваюся, ці поради зроблять неприємну роботу простіше.
Гарно і просто
Як продовжити життя зрізаних квітів?
Всім нам хотілося б, щоб зрізані нами квіти жили у вазах як можна довше. Мистецтво продовжувати життя квітів передавалося з покоління в покоління. У наші дні проблема збереження квітів стала настільки актуальною, що нею зайнялися вчені. Вони і відкрили завісу над багатьма бабусиними секретами. Зокрема, бабусине правило збирати рослини вранці отримало цілком серйозне наукове обґрунтування.
Виявляється, квіти, як живі істоти, вдень і особливо до вечора, «втомлюються». В цей час у них надходить з коренів найменшу кількість поживних соків. Тому зрізані у другій половині дня і ввечері квіти швидко в'януть. За ніч рослини відпочивають, насичуються вологою, зі сходом сонця поповнюють запаси необхідних для життя поживних речовин, і тому вранці вони найбільш життєздатні.
Зрізана квітка продовжує дихати і рости, використовуючи тільки свої запаси. Близький до повного свого розвитку, вона швидко зів'яне, недостатньо дозрілий - не розкриється.
Щоб вирощені Вами квіти довше радували око, стоячи у вазі, необхідно дотримуватися ряду правил:
1. Зрізають квіти для букета рано вранці або пізно ввечері, а в похмурий час - вдень.
2. Збереження кольорів залежить і від кількості залишених листя (їх не повинно бути більше 3-х), і від фази розвитку квітки до моменту зрізання.
3. Стебла зрізують або обламують обов'язково в ємності з водою, видаляючи нижні листя. Тверді стебла розплющують молотком. У чагарників видаляють листя.
4. Стебла троянд, жоржин, маку опускають на 30 сек. в окріп, а потім у вазу з водою. Стебла жоржини, гербери, мальви, маргариток, гортензії швидко обпалюють на вогні і тільки потім ставлять у воду.
5. Якщо букет подвял, його можна оживити, видаливши зайві листя, оновивши зріз, окропивши холодною водою, загорнувши головки у вологу тканину, а весь букет опустивши у відро з теплою водою (не допускаючи занурення самих кольорів).
6. Використовуйте тільки чисту, краще м'яку воду і міняйте її щодня.
7. Важливе значення надає на букет рівень води у вазі. Для фрезій потрібен 5 см, для гербер - 5-8 см, для троянд, ірисів, хризантем, тюльпанів - 10 см, гвоздик і нарцисів - 10-15 см рівня води.
8. Можна додати у воду трохи оцту, лимонної кислоти або опустити мідну монету.
9. Не всі квіти можуть стояти у вазі разом з іншими. А буває, що одні і ті ж квіти, але різних сортів не можуть ужитися. Найкраще стоїть букет однакових кольорів.
10. Великий вплив робить і місце, де стоїть букет. Не ставте його на сонці і протяги.
11. Оптимальна температура в приміщенні плюс 18-20 градусів. На ніч краще виносити букет в більш прохолодне місце.
10. І нарешті, пам'ятайте, що те, з яким настроєм і "посилом" Ви робите свій букет і доглядаєте за ним, дуже багато в чому відіб'ється на ньому!
Немає коментарів:
Дописати коментар