Ярлик своїми руками
Чудеса своїми руками: пейзажі з ниток
Робимо тісто для ліплення своїми руками (2 ст. борошна, 2 ст. води, 0, 5 ст. солі, 2 ст. л. раст. масла, барвник)..
Модерн своїми руками
Листівка хлопцеві своїми руками
Коробочка, обтягнута тканиною, своїми руками.
Коробка з кришкою своїми руками
ДУХИ СВОЇМИ РУКАМИ
При створенні відомих елітних парфумів парфумери дотримуються правила:
Початкові ноти (верхні) + серцеві ноти + базові ноти (що відповідає часу їх життя в композиції, зазвичай ці ноти "звучать" кожна в свій час).
Всі ці ноти (ефірні олії) мають різну летючість: початкові ноти яскраві і володіють високою летючістю (саме їх ви чуєте першими), ноти серця дарують аромату глибину, базові ноти задають характер аромату (це ноти ефірних масел з низькою летючістю). Саме змішуючи ефірні олії ви можете посилити їх властивості і створити аромат найбільш корисний для вас.
Ефірні олії з "базовою нотою" - зі стійким ароматом, добре поєднується з ароматом інших ефірних олій, що входять до складу духів. Це той запах, який ми відчуваємо в основі нашої композиції, після того як зникають більш легкі запахи головною і серцевої ноти. Цей аромат важкий, і затримується до повного зникнення композиції. це масла бензойное, ветиверії, гальбанума, гвоздики, кедра, кипариса, кориці, ладану, ялівця, мускусу, пачулі, рожевого дерева, сандалу, стираксу, елемі, а також фруктові аромати і запахи східних прянощів.
Ефірні олії з "сердечною нотою"- це серце духів, їх найважливіша частина, власне і складова основний аромат парфумів. Відчувається після того, як розвіявся запах верхньої ноти. Аромати середньої ноти менш леткі і більш стійкі. Тривають вони довше: 12-24 години.Одночасно ця група є як би сполучною ланкою між першою і третьою групами. Це масла герані, жасмину, іланг-ілангу, ірису, ісопу, лаванди, меліси, мімози, мирта, мускатного шавлії, неролі, троянди, ромашки, туберози.
Ефірні олії з "верхньої нотою" - їх аромат ми сприймаємо першим, і він як би готує нас до основного аромату духів.той запах, який ми відчуваємо відразу ж, як тільки відкриваємо флакон і наносимо парфуми. Цей аромат нестійкий і швидко зникає. Триває він приблизно 5-30 хвилин. Важливість верхньої ноти парфумів полягає в тому, що вона створює перше враження про духів. В якості верхньої ноти часто використовуються цитрусові ароматичні масла: апельсин, лимон, грейпфрут, ліметта, бергамот, мандарин. А також ефірні масла лаванди, розмарину, базиліка, чебрецю, мускатного горіха, вербени, перцевої і лимонної м'яти.
Компліментарний аромат - ароматична речовина, вносить коригувальні відтінки в ароматичний букет. Такі аромати пов'язують всі три частини між собою, роблячи композицію м'якше й гармонійніше. Добре змішуються масла тих рослин, які належать до одного і того ж ботанічного сімейства, а також містять однакові компоненти. Добре змішуються квіткові масла і олії, одержувані з деревини, цитрусові масла, масла з пряних рослин. Наприклад,
- аромат лаванди добре поєднується з усіма, крім розмарину;
- аромат сандалу надає композиції глибину і терпкість;
- всі цитрусові аромати вдало поєднуються з хвойними;
- аромат лаванди або розмарину додасть витонченості яскраво вираженим ароматом м'яти
перцевої і евкаліпта.
Ароматичний комплімент можна додавати відразу (якщо необхідно підкоригувати верхній тон аромату) або через деякий час (якщо нижній тон не влаштовує).
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Немає коментарів:
Дописати коментар