Плед своїми руками в техніці печворк.
Розташуйте наші квадратики в довільному порядку або за кольорами веселки (або зробити якийсь візерунок). Квадратики зробіть 10 на 10 см або 15 на 15 см, в залежності від того, дрібний або великий малюнок ви любите. А ось розміри ковдри варіюються: приблизно 2 метра на півтора.
Плед своїми руками зазвичай шиється з натуральних, добре тримають форму тканин. Льон - ідеальна знахідка, але підійде і бязь, бавовна і навіть штучна тканина. Ось шовк буде ковзати і мало гріти. Всередину нашого клаптикової ковдри ми вошьем синтепон - ми ж хочемо грітися вечорами біля домашнього вогнища з чашкою гарячого чаю, вірно?
Але для початку доведеться попрацювати. Розкреслите на квадрати тканини і виріжемо їх тканини. Он яка стопка у нас вийшла!
Починаємо зшивати їх між собою.
Робота трохи монотонна, але навіть заспокоює :)
Добре пропрасовуйте праскою місця стиків:
А тепер пришиваємо синтепон, який буде нас зігрівати:
Виворіт можна зробити однотонну, а можна викласти знову якийсь візерунок. Підклад і виконає роль облямівки нашого саморобного пледа.
Ковдра готово!
#Шиття@romantika_for_you
Люстра з мотузок своїми руками.
Нам знадобиться:
Пружний шар (м'яч надувний пляжний м'яч, куля для фітнесу) з діаметром, яким ви хочете бачити світильник
Хороший прозорий клей (приблизно піде 30-50 г)
Мотузка вощений (10-20 м)
Гумові рукавички,
маркер,
голка для м'ячі (для спускання)
Намалюйте коло на кулі маркером діаметром приблизно 10 см (у нас м'яч у діаметрі 40 см, якщо у вас більше - діаметр малюнка можна збільшити з розрахунку + 10 см м'яч = + 5 см діаметр кола). Цей діаметр кола - вільний простір світильника внизу розсіювання світла, якщо Ви хочете можете зробити діаметр на свій розсуд. Не забудьте, з протилежного боку буде розташовуватися лампочка з патроном (не забудьте для них залишити 2-3 см вільними)
Тепер наш м'яч обв'язуємо мотузкою, добре просоченої клеєм.
Для отримання красивого візерунка світильника - не робіть жодного малюнка - намотуйте мотузку на м'яч в хаотичному порядку.
Обов'язково добре сховайте і приклейте кінець мотузки.
Перегляньте Ваш м'яч зі всіх сторін, якщо є не приклеєні місця, то проклейте їх. Чим більше клейових з'єднань у мотузки - тим міцніше буде світильник. Залиште висихати приблизно на 48 годин. Спустіть м'яч з допомогою голки або іншого інструменту яким Ви вважаєте за потрібне.
Акуратно вийміть м'яч з просушеного світильника.
Щоб абажур став світильником - прикріпіть до нього патрон, лампу і повісьте на стелю. Декілька таких світильників в одній кімнаті додадуть їй не тільки теплоту і природність, а оригінальність і трохи етнічності.
#Декор@romantika_for_you
Немає коментарів:
Дописати коментар