Як зробити незвичайні закладки для книги.
Незвичайний замок
ДВА ДУЖЕ НЕЗВИЧАЙНИХ ГАЛСТУЧНЫХ ВУЗЛА
Дівчатам на замітку, зав'яжи своєму хлопцеві краватку! ;)
Покрокові інструкція + відео уроки по їх зав'язування
Повний опис з інструкцією під фото▼
Галстучні вузли (спочатку підпишись) Доступний передплатникам спільноти Рекомендуємо підписатися: Шедеври рукоділля Перейти далі.. |
Подарувати звичайну листівку незвично... )
Незвичайний акваріум
Незвичайна валентинка
Незвичайна лавка
Як незвично використовувати аллюминевую фольгу.
НА КУХНІ...
Відмінна скоринка на пирозі. Щоб краї домашнього пирога не підгоріли, закрийте їх смужками алюмінієвої фольги. Фольга не дає краям підсмажитися раніше, ніж підрум'яниться весь пиріг.
Оригінальні форми для кексу. Приготуйте кекс у вигляді іграшкового ведмедика до дня народження, у вигляді сердечка на день св. Валентина або будь-якої іншої форми відповідно нагоди. Для цього достатньо надати листу товстої фольги, складеної вдвічі, бажаний контур і поставити всередину великого листа.
Прикраса торта. Не виявилося під рукою кондитерського шприца? Не біда, скрутіть в трубку лист товстої фольги і наповніть рідкої глазур'ю. Перевага: не доведеться мити шприц. Закінчивши роботу, просто викинете фольгу.
Збереження булочок і хліба теплими. Ви хочете, щоб домашні булочки або хліб були з пилу, з жару для обіду або пікніка? Перш ніж складати припаси у кошик, загорніть випечені вироби в серветку, а вниз покладіть шар фольги. Фольга відбиває тепло, тому хліб довго збережеться теплим.
Щоб срібло не темніло. Зберігайте вичищене срібло на аркуші алюмінієвої фольги. Для тривалого зберігання спочатку туго оберніть кожен предмет целофаном, максимально видаливши повітря, а потім оберніть фольгою, щільно запечатавши кінці.
Збереження якості металевих мочалок. Вас дуже дратує, що металева мочалка після першого ж активного застосування, залишена біля мийки, на наступний день перетворюється в іржавий клубок, придатний хіба на викид. Щоб уникнути іржі, загорніть мочалку в фольгу і покладіть в морозилку.
Чищення кухонного посуду. У вас немає жорсткої губки? Зімніть фольгу і очищайте нею каструлі і сковороди.
Догляд за духовкою. Часто готуєте лазанью або запіканки, які перекипают через край і бруднять дно духовки? Щоб уникнути цього, постеліть на решітку внизу один або два аркуші фольги. Але не кладіть фольгу на дно духовки: це може викликати загоряння.
Ефективна робота радіатора. Є простий спосіб отримати більше тепла від старого чавунного радіатора: помістіть за радіатором тепловідбивач. Для цього закріпіть скотчем товсту алюмінієву фольгу до картону блискучою стороною назовні. Тепло від радіатора відображається фольгою і йде в приміщення, а не поглинається стіною за радіатором. Якщо радіатор накритий зверху екраном, можна прикріпити аркуш фольги і під ним.
Закріплення хитаються батарейок. Ваш ліхтарик, радіотелефон або іграшка у дитини то і справа вимикаються? Перевірте кріплення батарей. Пружини, що їх утримують, з часом слабшають, і контакт порушується. Складіть шматочок фольги. Вставте складену фольгу між батареєю і пружиною.
Виготовлення воронки. Ніяк не знайдете воронку? Складіть удвічі довгий лист товстої фольги і поверніть конусом. У саморобної воронки є перевага: її можна зігнути, щоб дістати до важкодоступних отворів.
ПРИ ПРАСУВАННІ...
Прискорення прасування. Під час прасування одяг значна частина тепла праски поглинається самої прасувальної дошкою, змушуючи вас робити кілька рухів, щоб розгладити складки. Прискорити справу можна, підклавши під покриття прасувальної дошки лист алюмінієвої фольги. Фольга відбиває тепло назад на білизну, і складки розгладжуються швидше.
Приклеювання латок. Заплатки, що приклеюються за допомогою праски, - простий спосіб залатати маленькі дірки на одязі, але тільки якщо вони не пристають до прасувальної дошки. Щоб цього не сталося, підкладіть під дірку шматочок фольги. Вона не пристане до заплатке, і, закінчивши роботу, ви легко знімете.
Чищення праски. На підошві праски утворився шар крохмалю, і вона починає приставати до тканини? Щоб позбутися від нашарувань, пропрасуйте праскою шматок алюмінієвої фольги.
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Немає коментарів:
Дописати коментар