Способи оформлення банок з заготовками
Будь-які зимові заготовки (варення, соління, маринади) стануть ще смачніше, якщо ви зі смаком підійдете до їх оформлення. Декорувати можна вишивкою, «чепчиками», наклейками та іншими методами. Це не тільки підніме вам настрій, але і зможе стати прекрасним подарунком для друзів і близьких.
Вишиті «чепчики»
Вам знадобляться наступні матеріали: канва (середнього розміру 20х20 сантиметрів), нитки муліне, ножиці, голка для вишивання, коса бейка в колір майбутньої вишивки, тонкі атласні стрічки для того, щоб зафіксувати «чепчик» на кришці банки.
Виберіть той малюнок, який ви будете вишивати (наприклад, якщо прикрашаєте банку з персиковим варенням, то нехай на «чепчику» красується стиглий персик).
Після того, як картинка вишита, канву обріжте так, щоб вийшов рівний круг. До речі, попередньо канву можна за бажанням тонувати. Приміром, потримати його якийсь в кавовому напої, це додасть тканини ніжний відтінок.
Тепер потрібно пришити по краю косу бейку (її знадобиться не менше 60 сантиметрів). Можна пришити вручну, а можна скористатися і швейною машинкою.
Тепер накладіть «чепчик» зверху на банку (закриту кришкою) і обв'яжіть стрічкою. Нехай стрічка буде того ж відтінку, що і вишивка, і коса бейка - банку буде виглядати набагато гармонійніше.
Практичні наклейки
Ці наклейки дозволять dам не забути про те, що знаходиться в тій чи іншій банку. Іноді господині роблять величезну кількість заготовок і потім насилу можуть пригадати, що ж всередині банок, так як, наприклад, деякі варення з вигляду дуже схожі.
Такі наклейки можна придбати вже готовими в магазині, а можна зробити самим і роздрукувати на принтері з використанням самоклеющейся паперу.
Приклади схем: https://vk.com/wall-31805219_44933 і https://vk.com/wall-31805219_40663
Пристосування для в'язальниць
Способи носіння накидок, хусток і палантинів
Способи носіння накидок, хусток і палантинів Способи носіння накидок, хусток і палантинів в картинках |
Вік в'яжи-вік учись! 2 способи способу заховати дірочку при в'язанні укороченими рядами
Техніка в'язання укороченими рядами (або частковим в'язанням). Дозволяє замаскувати пробіл (дірочку) в точці повороту шляхом додавання додаткового накиду на початку наступного ряду. Цей накид потім провязывается разом з сусідньої петлею так, щоб накид опинився під петлею (якщо дивитися з лицьового боку виробу).
Цей спосіб дає приблизно такий же результат, як і метод Кет Борді (Cat Bordhi), але виконується швидше.
Способи пришивання ґудзиків
Ми так звикли до цих речей, що практично не помічаємо
А адже гудзики - це не просто пристосування для застібки...
Прародителька сучасних гудзиків - це монета з чотирма отворами.
А така монета - стародавній символ долі.
Як Ви вибираєте і пришиваете гудзики?
Чи знаєте Ви, що малюнок з ниток, який Ви створюєте на гудзиках має величезне значення.
Подивіться зараз, як у Вас такі ґудзики пришиті.
Вдивіться - малюнок з ниток дуже нагадує символи рунічного алфавіту.
А кожна руна - має своє значення.
Так що, пришиті тим або іншим способом гудзики, мають силу заклинання.
Ось табличка, де Ви можете добре розгледіти це подібність і дізнатися значення рунічних знаків.
Тепер Ви можете, пришиваючи гудзик на жакет або пальто, сприяти виконання Ваших бажань, вибираючи для себе підходящий візерунок.
Немає коментарів:
Дописати коментар