понеділок, 25 серпня 2014 р.

Пенал "Лаваш"

Пенал "Лаваш"

Пенал
Пенал





Підвіска "Лінивець"

Підвіска





Кульбаба

Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба
Кульбаба







Китайська застібка.

Китайська застібка.
Китайська застібка.
Китайська застібка.
Китайська застібка.
Китайська застібка.
Китайська застібка.
Китайська застібка.





Робимо слоника








Вишивка. Коти від Маргарет Шеррі






Обруч для принцеси








Справжня історія логотипів






Оптичні ілюзії в інтер'єрі








Вирощуємо ківі будинку



Кращий час для посіву - з березня по травень. Виберіть у магазині найбільш стиглий ківі. Плід повинен бути м'яким, рівним, без вад.

Помийте фрукт і розріжте його на кілька частин. М'якоть акуратно розімніть. Отриману кашку додайте в склянку з теплою водою, перемішайте і дайте трохи відстоятися.

Багаторазово промийте - м'якоть піде, а кісточки залишаться плавати на поверхні. Викладіть насіння ківі на серветку. Через 2-4 години вони підсохнуть. Загорніть кісточки у вату або тканину і покладіть на блюдце. Додайте трохи гарячої води - вона має добре просочити матеріал, але не виливатися при нахилі ємності.Накрийте насіння плівкою і поставте в тепле сонячне місце. На ніч плівку краще відкрити або зовсім зняти. Вранці долийте необхідну кількість води. Через 7-10 днів насіння ківі повинні проклюнуться.

Візьміть квітковий горщик і насипте на його дно трохи керамзиту. Грунт краще взяти готовий, призначений для тропічних ліан. Потримайте його на водяній бані протягом двох годин. В лунки глибиною 5-10 мм покладіть по 2-3 насінини. Злегка присипте їх землею, полийте водою кімнатної температури і щільно накрийте плівкою. Поставте лоток в тепле сонячне місце.Через 3-6 днів з'являться перші сходи. Від неперспективних і непотрібних паростків краще почати рятувати вже на цьому етапі. Поливайте помірно і тільки відстояною водою. Взимку ріст пагонів ківі сповільнюється, і їх достатньо поливати 2-3 рази в місяць. У період вегетації (навесні і влітку) рослинам потрібно більше вологи, тому поливати потрібно частіше - 2 рази в тиждень. Крім того, жарким літом ківі потрібно обприскувати.

Не забувайте проріджувати рослини, інакше вони будуть заважати один одному. На ранніх етапах їх можна просто висмикувати з землі. Трохи пізніше це зробити вже не вийде, так як коренева система у ківі розвивається досить швидко. Найбільш правильним варіантом буде состригание непотрібного паростка. Коли рослини досягнуть висоти 10-12 см, пересадити їх в окремі лотки. Якщо цього не зробити, їх розвиток сповільниться. У сприятливих умовах цвісти і плодоносити ківі з насіння починає на третій чи четвертий рік

Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!





Вінтажні закладки з гербарієм.)



Відмінна ідея, яку можна зробити своїми руками.
Для роботи вам знадобиться
- гербарій з польових квітів
- вощений папір
- акварельний папір (3 шари)
- клей ПВА, вода
- золоті нитки для швейної машинки і стрічка.

1. Стрічка приклеюється між шарами акварельного паперу
2. Клей ПВА розбавляється водою, 1 частина води на 4 частини густого клею
3. Беремо готовий гербарій, кладемо на нього вощений папір і рясно змочують клеєм, починаючи з центру.
4. Після висихання вощеного паперу, кладемо її на акварельний папір і вирізаємо закладки. Прострочуємо на швейній машинці золотими нитками

Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!

Немає коментарів:

Дописати коментар