Упаковка для грошей своїми руками
Робимо фенечку своїми руками
Бомбочки для ванни своїми руками.
Що для цього потрібно:
1. Сода - 8 ст. л.;
2. Лимонна кислота - 4 ст. л.;
3. Сухе молоко або крохмаль (картопляний або кукурудзяний) - 2 ст. л.;
4. Базове масло (оливкова, обліпихова, волоського горіха, жожоба, мигдалю, виноградних кісточок або інше - на ваш вибір) - 1 ст. л.;
5. Можна використовувати кокосову стружку, перемолоти ароматизований зелений чай або іншу корисну травичку, подрібнити морську сіль, невеликі пелюстки квітів. Тільки треба враховувати, що наповнювач повинен бути досить дрібним, інакше він буде заважати злипання «бомбочек»;
6. Ваше улюблене ефірне масло - кілька крапель.
Пункти 5 і 6 можна сміливо опустити. Вам знадобляться рукавички, кофемолка або ступка, невеликі формочки. В якості останніх можна використовувала баночки від кіндер-сюрпризів, дитячі формочки для піску або для печива, баночки від йогуртів і багато іншого. Головне, щоб вони були не занадто великі, бажано - пластикові або силіконові (щоб легко було діставати «бомбочку»).
Ну що ж, приступимо. Соду потовкти, якщо є ущільнення - розбити їх. Лимонну кислоту подрібнити в кавомолці (або ретельно розбити в ступці). Змішати всі приготовані інгредієнти. Працювати краще в рукавичках, оскільки руки можуть спітніти, а це не дуже добре позначиться на ваших бомбочках (сода і лимонна кислота вступлять в реакцію і почнуть «шипіти» раніше часу). З цих же міркувань намагайтеся уникати будь-якого контакту вашої суміші з водою.
Тепер спробуйте стиснути трохи отриманої маси в кулаці - вона повинна щільно тримаються, але при натисканні легко розсипатися. Якщо вона занадто пухка, спробуйте додати трохи базового масла (буквально пів столової ложки) і ще раз ретельно перемішати.
Тепер треба дуже щільно утрамбувати отриману суміш у формочки. Дати їм постояти близько години (можна і менше). Причому шипучки повинні знаходитися в сухому місці, інакше їх поверхня почне негарно пузиритися. Потім акуратно витрусити бомбочки (злегка натиснути на форму, постукати по столу) і дати їм вилежатися близько доби - знову ж таки, в сухому місці.
На наступний день можна набрати ванну води і покласти в неї «бомбочки» (одну або декілька, в залежності від розміру). Вони дуже мило шиплять і пузырятся, наповнюючи воду корисностями і приємним ароматом. Тепер Ви можете сміливо ніжитися у ванні, отримуючи неземне задоволення від створеного власними руками маленького дива. Ну, а якщо у Вас є дитина, то для нього таке купання стане справжнім святом! Крім того, така «шипучка» може стати чудовим подарунком.
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Як зробити світловий ящик для малювання піском своїми руками.
Як відомо, діти з задоволенням грають в пісок, тому що такі ігри насичені різними емоціями: захопленням, подивом, хвилюванням, радістю... Це дає можливість використовувати ігри з піском для розвитку, збагачення емоційного досвіду дитини, для профілактики і корекції його психічних станів.
Ігри в пісочниці - одна з форм природної діяльності дитини. Тому доцільно використовувати пісочницю в розвиваючих і навчальних заняттях. Граючи в пісок разом з дитиною, ми передаємо в органічною для нього формі знання і життєвий досвід, події і закони навколишнього світу.
Спостереження показують, що гра в пісок позитивно впливає на емоційне самопочуття дітей і дорослих, і це робить його прекрасним засобом для розвитку і саморозвитку дитини.
А для розвитку творчості ваших дітей, пропоную зробити світловий ящик для малювання піском своїми руками. При чому для його виготовлення знадобиться зовсім не багато матеріалів: кілька дощок, фанера і оргскло.
Для початку зберемо ящик з дощок і фанери. Глибина ящика становить 7-10 див., тобто досить глибокий, щоб пісок не розсипався по кімнаті і при цьому було зручно малювати піском.
Додатково з боків можна прибити планки, тим самим створити кишені для зберігання різноманітного інвентарю.
По центру прорізаємо отвір для світлового вікна. Розмір вікна залежить від ваших потреб, але для дитини цілком достатньо вікно формату А3-А2.
В якості ніжок використовувалися колоди з масиву дерева, це було зроблено для обважнення конструкції, щоб дітвора ненароком не перекинула стіл і не розсипали пісок по кімнаті.
На дно ящика в якості світлового вікна укладаємо оргскло (акрил). Для додання матовості зверху кладемо лист ватману, і обклеюємо по периметру стрічкою або скотчем.
Світловий ящик для малювання піском своїми руками готовий, тепер залишається дочекатися темряви, підкласти настільну лампу під стіл і починати малювати.
Для малювання знадобиться 1-2 кг, його ви можете придбати в магазині будматеріалів або на дитячій пісочниці. Перед використанням, просійте пісок через сито, щоб відокремити великі каміння і сміття, потім промийте його, щоб видалити пил і бруд, після чого викладіть на деко і прожарити його в духовці (таким чином у вас вийде чистий пісок, практично стерильний).
Крім піску можна використовувати різні крупи: манка, гречка, пшоно і т. д.
Для додання картин з піску родзинки, можна використовувати кольорові камінці.
Малювання піском буде цікаво не тільки дітям, але і їхнім батькам!!!
А в денний час доби, коли в будинку дуже світло, можна використовувати кольорові камінці і вирізані картинки для складання колажів.
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Немає коментарів:
Дописати коментар