Чудова ідея для лоджії
Ніж для торта
16 кулінарних хитрощів від домогосподарок
1. До суміші сиру яйця борошна для сирників додати трохи рослинного масла. Вони виходять пишніше і смачніше.
2. Шкурки з сала добре додати при варінні холодцю з будь-якого м'яса( при обробленні м'яса срезть і заморозити). Холодець виходить густий в шкірці багато желирующих речовин.
3. Секрет борщу: буряк для борщу потрібно почистити і варити в бульйоні весь час поки вариться бульйон. Потім м'ясо і буряк вийняти, бульйон процідити і варити борщ як зазвичай тільки в самому кінці приготування варений буряк потерти на крупній тертці, покласти в готовий борщ. Дати закипіти і вимкнути. Смак особливий, а колір відмінний.
4. Щі і борщ будуть більш насиченою і смачніше, якщо в них зварити целиковую картоплину, а потім розім'яти. Розминати в каструлі або на сковороді з засмажкою.
5. Ніколи не викидайте сало пожелтевшее або заветренное. Пропустіть його через м'ясорубку і зберігайте в холодильнику в банку при необхідності додавати в щі або борщ. Для цього взяти сальце додати часник розтерти часник разом з салом у ступці або чашці незвичайний смак забезпечений. Вилийте цю заправку в борщ коли він вже готовий розмішайте і вимкніть вогонь.
6. Якщо піч відкритий пиріг з фруктовою або ягідною начинкою сік під час випічки тікає і підгорає на деку. Але є вихід: застроміть в начинку вертикально кілька макаронин з отвором. Киплячий сік піднімається з цим трубочках, а з пирога не виливається. З готового пирога макаронини, вийняти.
7. Гіркі огірки можна опустити на деякий час в молоко додавши трохи цукру. Гіркота зникне.
8. Що б у рисової крупи не завелися жучки, покладіть в неї кілька металевих пробок від пляшок.
9. Якщо любите розсипчасту кашу тоді на склянку крупи треба брати 2 склянки рідини. Варити розсипчасті каші можна на бульйоні або на воді, крупу треба засипати в окріп.
10. Шматочок цибулі, покладений в холодильник, допоможе знищити всі неприємні запахи.
11. Якщо розсіл з солоними огірками додати трохи сухої гірчиці, вони стануть смачніше і довше зберігаються.
12. Для прянощів шкідливі: світло, висока температура, підвищена вологість. Зберігати треба в щільно закритих непрозорих керамічних, фарфорових або з темного скла банках, кожну пряність в окремій ємності подалі від плити.
13. Не можна сипати спеції з баночки, в якій вони зберігаються, безпосередньо в каструлю з киплячим стравою - вони поглинуть вологу з пари і втратять свою якість.
14. Шкірку від банана допомагають розварюватися м'яса. У каструлю з м'ясом покласти шкірку від банана. Вас приємно здивує отриманий результат. М'ясо буде м'яким, соковитим і запашним.
15. В посуд з м'ясом для гасіння покласти гілочки вишні для запаху, аромату і непередаваного смаку.
16. У фарш завжди додавайте цукор (на 1 кг фаршу столову ложку). Ваші котлети, біляші, чебуреки та інші вироби з котлетної маси завжди будуть дуже соковитими. Кладіть у фарш, плюс до основних спецій (сіль, перець) сухий селера - він покращує смак м'яса.
Немає коментарів:
Дописати коментар