9 ефективних способів запам'ятовування необхідної інформації
1. Записуйте.
Дослідження, проведене в 2008 році в Університеті Кіото, показало: якщо перед тим, як приступити до зубріння, протягом 15-20 хвилин згадувати і записувати свої сумні думки і дрібні неприємності, що відбулися за останній час, ефективність навчання різко зросте. Справа в тому, що все негативне ми апріорі запам'ятовуємо дуже добре. І всю інформацію, яка надійде відразу після епістолярних виливів, мозок по інерції сприйме як «погану», а значить, надійно зафіксує. Не самий веселий метод, але реально працює.
2. Змініть обстановку.
Якщо за один вечір потрібно підготуватися до двох іспитів (або нарад), робіть це в різних кімнатах. Інформація, яку ми запам'ятовуємо за різних обставин, не перемішується в голові.
3. Кричіть голосніше.
Слова запам'ятовуються на 10% краще, якщо їх вигукувати. Звучить безглуздо, але факт. Необов'язково, звичайно, ставити на вуха весь будинок. Достатньо кілька разів голосно і виразно вимовляти кожне слово.
4. Будьте експресивніше.
Ще одна порада для тих, хто вивчає важкі мови: зображуйте жестами всі слова і фрази, які Ви вивчаєте. Буквально: якщо вчіть відмінювання дієслова «стрибати» - пострибайте. А якщо потрібно вивчити діалог або складну фразу, розіграйте сценку. Ось побачите, все запам'ятається разюче швидко.
5. Слухайте себе.
Вивчивши якусь інформацію, наговорите її на диктофон. А коли будете засипати, тихенько увімкніть цей запис - потрібно саме спати під неї. Це надзвичайно дієвий спосіб для того, щоб закріплювати вже знайомі, але погано запам'ятовуються речі.
6. Не сидіть на місці.
Вчіть вірші, підручники та доповіді, наворачівая круги по кімнаті. Справа в тому, що ходьба активізує роботу мозку, і Ваша здатність до запам'ятовування значно збільшується.
7. Викидайте слова.
Суперспособ для того, щоб вивчити великий обсяг злитого тексту, наприклад, слова пісні або доповідь. Перепишіть текст, залишивши від кожного слова тільки першу букву, і навчіть його, намагаючись згадувати ці слова. Природно, спочатку доведеться заглядати в оригінал, але в підсумку Вам буде достатньо глянути на усічений варіант і текст моментально спливе в пам'яті. Таку шпаргалку дуже зручно брати з собою.
8. Спіть більше.
Чим довше Ви будете спати після того, як щось вивчили, тим краще будете пам'ятати цю інформацію ранок. А безсонні ночі, навпаки, значно погіршують пам'ять. Я хочу, щоб всі студенти це прочитали і взяли до відома. Краще поспати пару годин перед іспитом, ніж намагатися вивчити ще «пару квитків».
9. Займіться спортом!
На цю тему проводилося дуже багато досліджень, і все підтвердили: аеробні вправи покращують мозковий кровообіг і пам'ять. Потанцюйте перед тим, як сісти за книжки: зможете вивчити напам'ять хоча б «Євгенія Онєгіна»! Принаймні, першу строфу - точно..
Хитрощі житті - Корисні поради, спрощують життя
20 альтернативних способів застосування горілки або що ще можна робити з горілкою, крім очевидного.
1. Щоб без болю зняти з рани лейкопластир, просочіть його горілкою. Вона розчинить клей.
2. Щоб прочистити замазку швів у ванних і душах, наповніть пляшку з розбризкувачем горілкою, набрызгайте на замазку, почекайте п'ять хвилин і змийте водою. Алкоголь в горілці вбиває грибки, цвіль і ін. мікроорганізми.
3. Щоб прочистити лінзи окулярів, протріть їх ганчіркою, злегка зволоженою горілкою. Алкоголь в горілці почистить скло і вб'є бактерії.
4. Продовжите життя бритвених лез, опустивши їх у склянку з горілкою після гоління. Горілка дезінфікує леза і не дає їм заіржавіти.
5. Побризкайте на горілку плями від блювоти, потріть щіткою, потім промакните насухо.
6. Використовуючи шматок ватки, нанесіть горілку на особу в якості в'яжучого засобу; вона прочистить шкіру і звузить пори.
7. Додайте склянку горілки пляшку шампуню. Алкоголь прочищає шкіру, видаляє токсини з волосся і стимулює ріст волосся.
8. Наповніть півлітрову пляшку з розбризкувачем горілкою і бризкайте на мух, ос і бджіл, для їх умертвіння.
9. Налийте півсклянки горілки і півсклянки води в целофановий пакет і покладіть його в морозильник. Такий міхур з льодом утворилася з рідиною може бути використаний для видалення болів і фінгалів.
10. Наповніть банку з-під майонезу свіжими квітами лаванди, залийте горілкою, закрутіть кришку і поставте на сонці на три дні. Процідіть через марлю і використовуйте настоянку як мікстуру при болях в кістках і м'язах.
11. Зробіть власну рідина для полоскання рота, розмішавши дев'ять столових ложок меленої кориці в склянці горілки. Процідіть. Розмішайте з теплою водою і полощіть рот. Не ковтайте.
12. Вмочіть ватку на сірнику в горілку і доторкніться кілька разів до герпесу на губах, щоб він иссохся.
13. Якщо лопне пухир, налийте на нього горілку, як місцевого знеболювального і для дезінфекції.
14. Щоб позбутися лупи, розмішайте в склянці горілку дві чайні ложки меленої розмарину. Дайте настоятися два дні, процідіть, промасажувати легкими, спрямованими угору в скальп і дайте висохнути
15. Щоб позбутися від вушної болю, капніть кілька крапель горілки у вухо. Почекайте кілька хвилин, потім промакните. Горілка вб'є бактерії, які викликають запалення і біль у вусі.
16. Щоб знизити жар, потріть горілкою спину і груди.
17. Щоб позбутися поганого запаху ніг, помийте їх горілкою.
18. Горілка допоможе продезінфікувати опік медузи і зніме біль.
19. Налийте горілку на опік від отруйного плюща, вона допоможе розчинити токсичні урушиольные масла на шкірі.
20. Прополощіть горілкою рот при зубному болю. Ясна поглинуть деяку кількість, що притупить біль.
Хитрощі житті - Корисні поради, спрощують життя
Спеціальне пристосування для вишні. Просто, цікаво, зручно.
21 щоденне діло, на порядок покращують наше життя і сприяють особистісному зростанню:
1. Будьте наблюдательнее. Слідкуйте за всім, що відбувається навколо вас. Навколишнє життя - відмінне джерело для нового досвіду і нових ідей.
2. Не втрачайте жодної ідеї, що приходить вам в голову. Записуйте кожну - якщо навіть не вдасться реалізувати її відразу, ви можете повернутися до неї потім.
3. Беріть більше від оточуючих вас людей. Навколо вас - кругообіг прикладів, ідей, слів, відносин, помилок, досвіду. Помічайте все і використовуйте на свою користь.
4. Завжди носіть з собою книгу або журнал. Таким чином ви використовуєте в свою користь будь-проміжок часу, який раніше міг пропасти даром - час в дорозі, в черзі, в очікуванні результатів.
5. Присвячуйте читання хоча б 30 хвилин кожен день.
6. Міркуйте. Візьміть це за звичку. Це і «гімнастика для мозку», і відмінна можливість вносити ясність у свої дії.
7. Спробуйте кожен вечір аналізувати минулий день. Що вам вдалося, що - немає? Як потрібно було зробити так, щоб все вийшло ідеально?
8. Пийте більше «джерельної» води.
9. Робіть більше - менше «роздумів».
10. Частіше читайте добірки цитат - це концентроване збори мудрості.
11. Шукайте в житті щось смішне або веселе. Тільки це допомагає отримувати від неї справжнє задоволення.
12. Ведіть особисту «бухгалтерію»: записуйте всі доходи і витрати. Так в кінці місяця не виникає питання: «І куди я примудрився витратити всі гроші? » Ви зможете відстежити непотрібні покупки, «пожирають» бюджет, і уникнути їх: можна ясно уявити собі свою реальну купівельну спроможність.
13. Зробіть що-небудь вперше, або знайти новий спосіб для виконання якоїсь буденної справи - наприклад, більш зручний і короткий шлях до роботи. Це тренує розумові здібності.
14. Читайте інтернет-матеріали з користю, робіть висновки, а не просто пробегайте очима.
15. Частіше використовуйте таймер при виконанні якого-небудь завдання.
16. Вчіться використовувати керівництва, алгоритми та методики. Використовуйте відомі, шукайте нові. Наприклад, освойте редактор гарячих клавіш - Keyboard Shortcut Editor, з допомогою якого можна створювати і редагувати існуючі гарячі клавіші.
17. Плануйте цілі, головні і другорядні, короткочасні і довгострокові.
18. Прокидайтеся раніше кожен день.
19. Прослуховуйте навчальні або мотиваційні програми, якщо зайняті тим, що не вимагає повної концентрації.
20. Будьте доброзичливими протягом дня - це вселяє оптимізм і піднімає настрій.
21. Читайте кожен день щось про ті речі, про яких не знали раніше.
Хитрощі житті - Корисні поради, спрощують життя
Немає коментарів:
Дописати коментар