Дракони з людським обличчям Керіма Бейита
Роботи вільного фотошоп-художника з Туреччини Керіма Бейита (Kerem Beyit) можна зустріти в інтернеті на кожному кроці. Фантастичні, магічно привабливі ілюстрації для журналів, картинки для книжкових обкладинок, комікси... Його стиль легко впізнати, а серія «Дракони», яку ми хочемо вам запропонувати для перегляду, і зовсім стала його візитною карткою.
Народився Керім Бейит в Анкарі (Туреччина) в 1980 році. Якийсь час працював позаштатним дизайнером, брався то за одну, то за іншу, поки одного разу не натрапив в Інтернеті на парочку цікавих зображень, виконаних у фотошопі.
Картинки нагадали йому про його захоплення коміксами і малюванням, коли він був дитиною. Він вирішив знову повернутися в дитинство, спробував зробити пару малюнків - і якось непомітно для себе втягнувся і... став професійним ілюстратором.
Пояснюючи своє звернення до теми драконів, Керім сказав, що йому в принципі цікаво зображувати все те, чого не існує в природі. Це дозволяє йому відчувати себе розкутою у виборі форм і засобів зображення.
Багато, хто дивиться на цих драконів, впізнає в них себе, своїх друзів. І це не дивно, адже мистецтво Керіма Бейита, хоч і харчується неіснуючим, відображає те, що незримо є в нас і поруч з нами.
Зима 2010 - відео одного професійного лижника. Знято дуже добре і з приємною музикою. Камера надіта, скоріше всього, на шолом і вся зйомка передається від першої особи. Від цього при перегляді складається враження, що це ти котишся по схилах гір. Дуже екстремальна їзда. Треба мати залізні нерви і багато досвіду, щоб ось так кататися.
Знайомі обличчя простим олівцем
Дівчині під псевдонімом Diamond4girl двадцять років, вона живе у Хорватії, вивчає економіку і бізнес в одному з університетів і робить олівцеві реалістичні портрети. Чому спеціально не навчалася, тобто, по суті, перед нами роботи художника-самоучки. Але ж непогано, правда?
Коли стіни знаходять обличчя
Співробітники одного з італійських підприємств мають щасливу можливість щоденно зустрічатися з головою Медузи Горгони. І посприяло цьому мистецтво дизайну.
Rocco Emiliano і Marco Cimberle з туринської студії візуальної комунікації Truly Design створили анаморфированное зображення.
Анаморфирование зображення - це навмисна зміна зображення оптичним способом, коли з різних точок і під різним кутом зору ми отримуємо різні візуальні картинки.
Немає коментарів:
Дописати коментар