понеділок, 2 червня 2014 р.

Малюємо метелика

Малюємо метелика






Малюємо котика)

Малюємо котика)





Малюємо мультяшних звіряток






Малюємо Гомера






Малюємо білочку

Малюємо білочку





Малюємо дельфіна

Малюємо дельфіна





Малюємо на майці






Малюємо)

Малюємо)







Малюємо стрілки!

Малюємо стрілки!





малюємо церква)



Робота аквареллю:
1. Відтінками блакитного заливаю небо. При цьому захоплюють ті місця, де будуть блакитні куполи та дерева. Поки шар сирої, вибираю вологою пензлем білі хмари.

2. Широкою кистю прописую землю, траву.
Колір тут неоднорідний. Крім відтінків зеленого вливаю в це велика пляма і помаранчевий і рожевий - будь-які відтінки, які вихоплює очей. У загальній заливці вони майже не помітні.

3. Починаю писати дерева дальнього плану.
Хочу звернути вашу увагу на цей прийом, він повторюється в подальшому. На цій фотографії видно - спочатку я прописую самим світлим відтінком листя дерева ВСЕ дерево. Колір цей складний, бурувато-зелений:

Потім відразу, коли шар лише трохи підсох, я вписую в це пляма ділянки тіней на гілках. Цей колір більш темний і холодний:

3. Після просихання дерев далекого плану, пишу дерева, які ближче, і частково перекривають далекі.
Тут використовую той же спосіб письма. Відрізняється лише колір. Тут поєднання більш яскраві і контрастні.

4. Переходжу до архітектури. Світлі ділянки поки не чіпаю. Пишу купола. Спосіб написання - той же, що і з деревами. Спочатку - самий світлий відтінок, потім - вливання більш темних.

5. Повертаюся до плями трави. Трохи обтяжую його, вводячи плями більш дрібні на передньому плані:

6. Продовжую прописувати архітектурні деталі:

7. Етюд майже готовий. Не вистачає найбільш виразних деталей: жовтих цяток на синіх куполах і блакитних квітів на галявині.
Для їх передачі я змішую акварель з білою гуашшю і тонким пензликом проставляю точки. Готове

Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!







Малюємо аквареллю






МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.



Малювати їх зовсім нескладно.Можна скористатися готовою картинкою, як трафаретом чи все ж спробувати намалювати самому.А вже куди їх прилаштувати.і дверці, і стільці, табуреті і куди захочеться.
Малюємо кому
Додаємо по "опуклості" на кожен завиток
Тепер з-під лівого пелюстка ведемо криву вниз.Вже видно бутон.
Так само робимо з правого боку, домальовували пелюстка.
Тепер лівий нижній пелюстка і надаємо їм деяку нерівність, дрібні заглиблення та виступи.
Ось як тут
Створюємо віньєтку.Щось на зразок цього.
Додаємо листя.
Нехай вийде не зовсім так, але ідею, я думаю, ви зрозуміли.Прикрашати на ваш смак.

Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.
МАЛЮЄМО ТРОЯНДИ.







Малюємо на гуртках



В першу чергу, звичайно, необхідно придбати кухоль, краще якщо вона буде однотонною і з рівною поверхнею. Після чого вирушайте в художній магазин або туди, де продаються товари для декору і рукоділля. Вам необхідно купити фарби, які призначені для кераміки. Ви також можете купити скляний кухоль, для неї краще вибрати фарби по склу. Зараз дуже багато заводів фарб випускають невеликі набори фарб для декорування різних поверхонь, наприклад подивіться фарби фірми "Decola" або «Невська палітра». Можна придбати набір фарб, у якому також буде тюбик з фарбою-контуром, більш щільною консистенцією, з допомогою якого зручно наносити зображення. Не забудьте відразу купити пару пензликів, тонку і товстіший, для нанесення контурів, написів та розфарбовування малюнка.

Ну і залишається підібрати підходящу картинку для нанесення зображення на кружку. Якщо Ви добре малюєте, можна відразу нанести контур зображення олівцем на кухоль, якщо ж Ви не вмієте малювати, то знайдіть підходящу нескладну картинку і срисуйте її приблизно на око. Користуватися копіркою при нанесенні малюнка ми не рекомендуємо, тому що вона може залишити непотрібні сліди на гуртку. А перед роботою найкраще знежирити поверхню, де буде розташовуватися малюнок з допомогою змоченою в спирті або спиртосодержащем розчині ватки. Спочатку нанесіть контури малюнка, після того, як вони трохи підсохнуть можна приступати до розфарбовування фарбами.

Уважно ознайомтеся з інструкцією на коробці фарб. Як правило, після того, як зображення добре висохне, необхідно помістити виріб в духовку та «запекти» його на низькій температурі (близько 10-15 хвилин). Ось і все, Ваша кухоль в подарунок готова! Тепер їй можна повноцінно користуватися, не боячись, що фарба постраждає при митті водою.

Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!

Немає коментарів:

Дописати коментар