вівторок, 3 червня 2014 р.

Прихватки

Прихватки

Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки
Прихватки





Як чистити килими



Виконати чистку можливо наступними способами:

1) Чистка снігом. У зимовий час року килим розкладають на снігу і намітає на нього віником сніг. Через деякий час змітають брудний сніг. При необхідності процедуру повторюють.

2) Чищення сіллю. Килим густо посипають крупною кухонною сіллю, а потім змітають її жорстким віником. Перед початком робіт віник треба вимити в гарячій мильній воді. По мірі забрудненості віник прополіскують у воду.

3) Чистка чайною заваркою. Цей спосіб не рекомендується для світлих килимових покриттів, а ось темним килимам він навпаки, освіжить колір і додасть живий блиск. Для даного способу чищення потрібно зібрати спитую заварку, загорніть її в марлю і гарненько віджати. Потім розкидати цю заварку по килиму і через 15 хвилин підмести.

4) Чистка тирсою. Цей спосіб якраз для світлих килимових покриттів. Тирсу злегка змочити в суміші миючого розчину з бензином. Потім розкидати по килиму і підмести віником.

5) Чистка оцтом. Дуже добре освіжає колір. Спочатку необхідно видалити пил, тобто пропилососити килим. Після змочити щітку в розчині оцту в пропорції 1 стіл.ложка на 1 л води, струсити зайву вологу і провести по всій поверхні килимового покриття. Чистити треба по напрямку ворсу.

Видалення плям з килимів

Жирні плями видаляють наступними способами: 1) посипати на пляму крейда або тальк, накрити промокальним папером і пропрасувати зверху нагрітою праскою; 2)змочити тирсу в бензині і залишити їх на килимі на деякий час, наприклад на ніч.

Чорнильні плями можна спробувати видалити лимонної або оцтової кислотою, а також спиртом. Чистити треба, поперемінно проводячи ганчірочкою по плямі, змоченою в кислоті (спирті), і ганчірочкою, змоченою в молоці.

Плями невідомого походження можна спробувати вивести теплим мильним розчином з додаванням нашатирного спирту.
Як чистити килими







Чорно-біле панно



В роботі використовуємо чорну і білу квасолю (дрібну). Малюємо олівцем малюнок на основі рамки. Потім розфарбовуємо все звичайною гуашшю. Клеїмо квасоля, починаючи з котиків. Потім - місяць. І в останню чергу - фон. Рамку покриваємо морилкою. Зверху все 2 рази покриваємо аквалаком.
Чорно-біле панно
Чорно-біле панно
Чорно-біле панно
Чорно-біле панно
Чорно-біле панно





Подайте сніданок красиво :)

Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)
Подайте сніданок красиво :)







Як зробити кухню затишною?


Бажаючи втиснути в крихітне приміщення якомога більше корисних дрібниць, ми мимоволі захламляем і без того невеликий простір. Тому постарайтеся дотримуватися сім головних правил при плануванні кухні.

1. Правило трикутника Раковина, плита і холодильник повинні утворювати уявний трикутник. При приготуванні їжі вам не доведеться бігати в різні кінці кухні від холодильника до плити. При такому розташуванні все під рукою.

2. Всьому своє місце На кухні зберігається величезна кількість різних корисних дрібниць, посуд, столові прилади. У всього має бути своє місце, якого на маленьких кухнях катастрофічно не вистачає. У такому разі вас врятують навісні шафи, різноманітні полиці, які можна повісити де завгодно, навіть над холодильником. Головне, не займайте простір над кухонною плитою. Для цього існує третє правило.

3. Встановлюємо витяжку Витяжка є абсолютною необхідністю для будь-якої кухні, де постійно все кипить, печеться і смажиться. Якісна витяжка повинна змусити правильно циркулювати повітря, ефективно видаляти зайву вологу і неприємні запахи. По суті, цей нехитрий агрегат рятує кухню від цвілі і продовжує життя меблів, кухонного техніці та всьому, що не переносить високої вологості.

4. Хай буде світло! Кухня - це в першу чергу робоче місце, і тут не варто економити на освітленні. Не обійтися не тільки без яскравого центрального освітлення, але і без додаткових джерел світла над робочим столом, мийкою. Над плитою цілком достатньо світильника, вбудованого у витяжку.

5. Облаштовуємо робочий стіл Стіл для приготування їжі повинен бути просторим, нічим не захаращеним. Безумовно, в процесі роботи вам будуть потрібні різні кухонні приналежності, але це зовсім не означає, що всі вони повинні зберігатися на столі. Розташуйте все необхідне в ящиках, шафах, полицях поруч з робочим столом. Численні дрібниці як і раніше будуть під рукою, а простір при цьому не буде захаращене.

6. Позбавляємося від шпалер Нікому в голову не прийде клеїти шпалери у ванній. Але адже і для кухні вони мало підходять. Паперове покриття легко забруднюється, а то і зовсім відшаровується з-за високої вологості. Ну як видалити шпалер випадково брызнувшее масло? Звичайно, класти на кухні плитку - радикальні заходи. Досить просто оббити стіни пластиковими панелями. Вони випускаються, як і шпалери, з різними малюнками. При необхідності ви легко видалите з них будь-які забруднення звичайною вологою ганчіркою. При цьому прослужать такі панелі в рази довше шпалер.

7. Відводимо місце для відходів Останнім за рахунком, але не останнє за важливістю правило: обов'язково відведіть на своїй кухні постійне місце для відходів. Краще, якщо воно буде десь під раковиною. Неминуче після приготування їжі залишається якої-небудь сміття: пакети, обгортки, упаковки продуктів тощо відходів теж має бути своє місце, головне, не забувайте регулярно від них позбавлятися. Всього сім простих рекомендацій допоможуть вам перетворити тісний кухню в зручне робоче місце. Готуйте із задоволенням!
Як зробити кухню затишною?
Як зробити кухню затишною?
Як зробити кухню затишною?
Як зробити кухню затишною?
Як зробити кухню затишною?
Як зробити кухню затишною?

Немає коментарів:

Дописати коментар