Дозатор зубної пасти
Будиночок в лісі
Зі старих ванн
Затишний інтер'єр маленької квартири - 40 кв. м.
З газети
Казкові будинки Англії
"Місячні" лампи
Неонова кімната
Будинок для міських пташок
Дизайн кухні
Кутові картини
Як змусити фіалку цвісти.
У багатьох жінок сенполія на вікні не хоче цвісти. Це ненормальна поведінка для рослини, оскільки раз у рік на фіалку повинні з'являтися квіти. Якщо ваш квітка засмучує вас відсутністю кольорів, тоді змусьте його зацвісти.
План дій: пересадити фіалку в пухку свіжу грунт, можна навіть взяти маленький горщик. Під час пересадки треба обірвати весь нижній ряд листя. Втрату 4-5 аркушів фіалка відмінно переживає.
Тепер фіалку треба поставити ближче до світла. Якщо на фіалку будуть потрапляти прямі сонячні промені, тоді квітка треба затінити. Якщо вирощуєте квітка під лампою, тоді переконаєтеся, що вона не потьмяніла. На всякий випадок протріть лампу від пилу, а саму фіалку підніміть вище.
Важливо стежити за вологістю повітря. Найпростіший варіант - зволожувач на вікні.
Через пару тижнів після пересадки підгодуйте фіалку добривом з підвищеним вмістом фосфору. Якщо такого немає, тоді візьміть будь-добриво для красивоцветущих, тільки треба зменшити рекомендовану концентрацію в 2-3 рази.
Квітконоси фіалки закладаються при прохолоді. На ніч виносьте фіалку в прохолодне місце в будинку. При 15-16 градусах фіалка буде себе добре почувати. Але якщо ваш квітка звик до теплих умов, температуру треба знижувати поступово.
Через місяць треба знову обірвати нижній ряд листя.
Якщо всі ваші дії не призвели до цвітіння фіалки, тоді можете пригрозити їй, що викиньте у відро для сміття, або ж похваліть квітка, який поруч зацвів, а раптом допоможе? А ще можна віддати фіалку кому-небудь, може, від зміни клімату сенполія все ж зацвіте...
Немає коментарів:
Дописати коментар