Робимо лавовую лампу будинку!
Вам буде потрібно:
порожня пляшечка
харчовий барвник
вода
рослинна олія
Алка Зельцер
Процес:
1. Заповніть пляшку трохи більше половини рослинним маслом.
2. Потім заповніть решту пляшки водою. Залишити приблизно пару см. від верху.
3. Тепер додайте 10 крапель харчового барвника.
4. Розбийте ваш Алка Зельцер на 4 частини і закиньте в пляшку
5. Трохи почекати - і готово!
Прості викрійки для оригінальних сумочок
Кавово-коричнева сніговик. Невеликий майстер-клас.
Для таких сніговичків нам знадобиться:
1. бязь
2. лоскутик помаранчевої тканини для носа-морквини
3. пару гудзиків для кріплення ручок
4. сувора нитка для цього кріплення (у мене капронова)
5. синтепух або тому подібне для набивання іграшки
6. кава, кориця, ванілін, клей ПВА для тонування
7. залишки пряжі для шапочки і шарфика та інше для декору по вашому смаку
Викрійку сніговика давно знайшла в інтернеті. Як з'ясувалося, це викрійка сніговика Тільда з книги Тоні Финангер за 2000 рік. Спасибі їй!
На складену вдвічі бязь переводимо викрійку тулуба і ручок. Заколюємо шпильками. Не викроюємо! Так легше прострочуєте деталі, особливо дрібні. Вони не тягнуться і не деформуються. Прострочуємо по контуру, залишивши не зашитими низ тулуба і два сантиметри на боці і невелику ділянку на руці (на викрійці позначила фломастером). Ось тепер вирізуємо, не забувши в місцях згинів зробити надрізи для кращого вивертання.
З коричневої тканини щільніше викроюємо денце. Можна це зробити і з бязі, але мені подобається мій варіант)
Тепер пришиваємо денце до тулуба і вивертаємо деталь через дірочку збоку. Набиваємо синтепоном. Зашиваємо потайним швом дірочку. Отримуємо ось що:
Тонування. В інтернеті маса рецептів з тонування. Я частіше за все роблю на око, добиваючись потрібного мені відтінку додаванням кави. На цей раз все відміряла. Пропорції вийшли такі: у 200 мл теплої води розвести 1 ч. л. з гіркою самого простого розчинної кави, додаємо 1 ч. л. кориці, 0, 5 пакетика ваніліну, 2 ч. л. клею ПВА. Все добре перемішуємо. Губкою акуратно, намагаючись не сильно мочити, тонуємо деталі і кладемо їх поки на непотрібну ганчірку.
Ось всі деталі готові до сушіння. Значить, топаємо на кухню)) Я сушу в духовці при 50-70 градусах. На решітку кладу рушник, тулуба сніговиків ставлю на нього для того, щоб забарвлення вийшла при висиханні рівною, без патьоків. А щоб вони не падали, можна що-небудь підкласти з боків. Вилки-ложки, наприклад)) (Ми ж на кухні) Чекаємо хвилин 15-20. Домашні насолоджуються кавово-корицевий ароматом. Готово!
Тепер можна приступити до складання. Пришиваємо носик-морквину. Його, до речі, простіше набити ватою, а не синтепоном (він так і норовить вилізти назовні)) Стягаємо носик з округлої частини і пришиваємо згідно з вашими уявленнями про його місцезнаходження)
Прищиваем ручки, закріплюючи їх гудзиками. Голка для цього зручніше довга, у мене 9 див. Нитки капронові. А щоб кінчик такої нитки не розпускався, я капаю на вузлик крапельку клею момент.
Ну і ось що вийшло на цьому етапі:
Правда, поки вони більше схожі на пінгвінів, ніж на сніговиків )))
Приступаємо до найцікавішого! Малюємо очі акриловими фарбами, рот можна вишити. Одягаємо наших друзів у зимові вбрання. Хлопчикам - шапки, дівчаткам - шальки. Готово!
Немає коментарів:
Дописати коментар