пʼятниця, 28 листопада 2014 р.

Сховище зі старої коробки

Сховище зі старої коробки






Домашній робочий куточок.






Хвилясті полиці для книг та компакт-дисків. Ці оригінальні хвилясті полиці повністю модульні, вони легко і надійно встановлюються один на одного. Кожна полиця може використовуватися сама по собі або в поєднанні з декількома іншими для створення більш великих конструкцій. Ці полки відмінно виглядають з компакт-дисками або книгами одного формату.






Зручні печеньки.






Коробка з олівцями, або незвичайний офісний стілець Dinsor pencil chair






Відмінна ідея: «котячий» гаманець






Ідеальне простір






Геніально просто






Незвичайна дитяча






Незвичайний дизайн стін






"Космічні" тарілки від Sebastian Errazuriz








Квітуча сакура



Дане деревце є найкращим навчальним матеріалом для бажаючих навчитися плести з бісеру, дерева та квіти. Робиться вона досить просто, а результат виходить вражаючий.
Для початку необхідно нарізати багато шматочків дроту. Довжина кожного шматочка близько 25 див.
Тепер нанизуємо на дріт 5 бісеринок і скручуємо їх в петельку на відстані 5-7 см від кінця дроту. Відступивши 1-1, 2 см, робимо ще одну таку ж петельку. І таким чином робимо кілька петельок (обов'язково непарної кількості), залишаючи вільний кінець дроту довжиною 5-7 см:
Далі згинаємо дріт на центральній петельці:
І скручуємо її кінці між собою:
Одна гілочка майбутньої сакури готова. Тепер треба зробити таких гілок близько 100 штук - саме при такій кількості дерево з бісеру буде виглядати досить пишно.
Коли гілочки будуть готові, приступаємо до збірки. Скручуючи їх між собою, необхідно утворити пучки з 10-12 гілочок.
Далі збираємо вже близько твердої основи отримані пучки. Твердою основою в ідеалі є жорсткий стрижень - спеціальна металева паличка для отримання стовбурів у бісероплетінні або ж використовується для виготовлення штучних квітів. У відсутності такої палички Мірсоветов радить скористатися підручними засобами - можна взяти дерев'яну шпажку для шашлику, можна олівець, загалом, все, що попадеться під руку. Закріплюючи намотуванням отримані гілочки-пучки, утворюється сама форма дерева.
Щоб стовбур дерева виглядав натурально, використовуються два основних способи - обмотка стовбура флористичної стрічкою (це така клейка злегка гофрований папір у вигляді стрічки) і обмотка стовбура нитками. Шовкова нитка буде виглядати на стовбурі особливо ефектно.
Після цього справа підходить до посадки бісерного дерева. Потрібно вибрати відповідну форму, спосіб декорації. За допомогою гіпсу дерево закріплюється у формі, а далі прикрашається будь-якими такими матеріалами. Гіпс можна замінити іншими матеріалами, наприклад, пластиліном або специфічним пластиком, твердеющим з часом.
В даному випадку для виготовлення дерева сакури було використано трохи зеленого бісеру, який в більшій концентрації знаходиться у підстав гілочок. Для посадки була використана скляна квадратна тарілка, а для прикраси застосовані штучні декоративні камені. Стовбур обмотаний шовкової коричневою ниткою.
Квітуча сакура
Квітуча сакура
Квітуча сакура
Квітуча сакура
Квітуча сакура
Квітуча сакура





Трафарети

Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети
Трафарети







Сніжинки-балеринки



Сніжинки - балеринки, новорічна прикраса! Балеринки обертаються при будь-якому русі повітря, ніби кружляють у танці! Вирізаємо балерин за шаблоном і одягаємо сніжинку як спідницю
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки
Сніжинки-балеринки





Мило ручної роботи - це не примха занудьгував домогосподарки, а простір для творчості, хороший подарунок рідним і близьким людям і, в деякому роді, ексклюзив.



Що знадобиться?
- Мило (бажано дитяче, воно не володіє сильним запахом і недорого коштує).
- Масла-основи: мигдальне, кедрове, обліпихова... Головне - без сильного запаху.
- Ефірні олії (лимонне, лавандова, чайного дерева та ін).
- Наповнювачі (засушені пелюстки квітів).
- Вода для розведення мильної маси.
- Посуд для парової лазні. - Формочки (бажано не скляні).

Процес:
1. Перетріть мило на дрібній тертці. Багато миловари радять перед цим потримати мило на сонці або на гарячій батареї, оскільки при перетиранні можна надихатися мильною пилом. Для здоров'я це навряд чи згубно, але безперервне чхання теж малоприємно. Перевірено особисто!
2. Візьміть по 1 ложці масел-основ (2-3 ложки, якщо масло одне) і 1 ложку гліцерину. Змішайте. Поставте посуд на парову баню.
3. Прогрійте масло. Засипте мило. Краще не все відразу, а невеликими порціями. Щоб мило розтоплювало швидше, підливайте гарячу воду.
4. Коли мило стане нагадувати рідке тісто, влити декілька крапель ефірних масел. Після додавання кожного ефірного масла ретельно перемішуйте. Якщо у мила спочатку був не дуже приємний запах, капніть трохи більше ефірного масла. Надмірно старатися не треба. Про поєднання запахів (ароматикою) краще почитати спеціалізовану літературу, благо, зараз її не так вже й важко знайти.
5. Засипте наповнювач і перемішайте. Деякі радять в якості наповнювача спробувати мелену каву. Таким чином виходить ніжний і натуральний скраб для особливо чутливої шкіри. Багато використовують кашку перетертих тропічних фруктів, наприклад, банан. 6. Розлийте мило по формочках.
7. Коли охолоне, поставте в холодильник.
8. Щоб рівно вийняти готове мило, покладіть формочки в тарілку з гарячою водою. Але ненадовго, інакше мило почне плавитися.
9. Підсушіть (1-2 дні).
Мило ручної роботи - це не примха занудьгував домогосподарки, а простір для творчості, хороший подарунок рідним і близьким людям і, в деякому роді, ексклюзив.

Немає коментарів:

Дописати коментар