Живі статуї. Частина 2
В образі певного персонажа (наприклад, історичного) на вулицях працюють багато акторів. У своїй роботі вони використовують спеціальні костюми і грим. Відмінною особливістю живої статуї є відсутність рухів, а також колірна гамма костюма і гриму, яка повністю ідентична квітам пам'яток або статуй.
Живі статуї. Частина 1
На жвавих вулицях великих міст по всьому світу можна спостерігати таку картину: стоїть (або сидить, лежить) статуя, а навколо неї збирається любопытствующая публіка. У якийсь момент трапляється диво - і статуя оживає, шокуючи чи звеселяючи глядачів.
Художники, безробітні, студенти і взагалі хто завгодно дуже часто використовують свої тіла для художнього вираження якихось ідей. Робити це можна по-різному, і одна з можливостей - грати роль такої ось «живої статуї».
Виконання пісні без слів
Іноді, щоб щось сказати, не треба слів.. Важливий тільки жест, енергетика очей, впевненість рук, жар серця. Є люди, які виражають за допомогою жестів не тільки свої почуття, але й свої думки. Вони використовують спеціальний жестова мова (жестуно). На ньому навіть виконуються пісні. У фільмі "Пил" прозвучала пісня відомої рок-групи " Кіно "Хочу змін" на жестуно, яка вражає своєю емоційністю і виразністю..
Любителям екстремальних відчуттів рекомендуємо з'їздити в Нову Зеландію.
У місті Квінстаун влітку можна спробувати такі екстремальні види спорту, як рафтинг, стрибки з парашутом, банджі джампінг і самий популярний атракціон з адреналіном - Шотовер Джет.
На гострі відчуття виділяється 1, 5 години. Швидкісний катер проноситься по гірській річці Шотоувер, а в кінці туру розвертається на 360 градусів.
«Сад диявола» - головна природна пам'ятка світу
У Хорватії є унікальний Національний парк Плітвіцькі озера (хорв. Plitvička jezera). Тисячі туристів з усіх куточків світу стікаються сюди, щоб у невимовному захваті злитися з райською природою. І важко повірити, що колись це місце називалося «садом диявола».
Знамениті озера знаходяться на півдорозі від Загреба, столиці держави, до узбережжя Адріатичного моря, вздовж якого і знайшла собі притулок Хорватія.
Вперше про Плітвіцьких озерах згадується в 16 столітті. Але тоді людям було не до красот - балканські народи постійно воювали з Османською імперією, намагаючись відстояти свою незалежність. Саме в ту пору ці небезпечні краю називалися «садом диявола».
У 1777 році ці місця знаходять офіційна назва - «Плітвіцькі озера», що належить перу священика з міста Оточац Домініку Вукасовичу.
Поступово поширюється чутка про надзвичайну красу Плітвіцьких озер. Вже в 1891 році від міста Карловаца була побудована дорога до озер, а до 1894 році кількість туристів, що відвідали ці мета, перевалила за тисячу.
У 1893 році було створено Товариство по захисту Плітвіцьких озер, завданням якого було зберегти природне пишність тутешніх місць і разом з тим залучити сюди туристів зі всього світу.
Товариством був побудований новий готель для туристів з 28 номерами, а також закуплено два кораблі для екскурсій по озерах. Були прокладені туристичні стежки, облаштовані місця відпочинку, встановлені інформаційні вказівники, лавки і вуличні ліхтарі.
В результаті нахлинули туристи, що негативним чином початок позначатися на стані Плітвіцьких озер і призводило до руйнування природних ландшафтів. Підсумком цього стало прийняття хорватським парламентом у 1916 році Закону про захист Плітвіцьких озер.
Територія парку становить приблизно 29, 5 тисяч гектарів. Це шістнадцять великих і ще кілька карстових озер, розташованих у вигляді численних каскадів, сто сорок водоспадів і двадцять печер, а також унікальний буково-смерековий ліс.
Плітвіцькі озера розділені на дві основні групи - Верхні і Нижні озера. Різниця між рівнями найвищого і найнижчого з озер становить 133 метри.
Природа тут переважає гірська, а з тварин можна ненароком зустріти козулю, дику кішку, а якщо пощастить, то вовка або ведмедя. Ну і, звичайно, безліч птахів, яких більше 120 видів.
Немає коментарів:
Дописати коментар