Країна з картону
Вражаючі речі можна створити за допомогою одних тільки паперу, ножиць і клею! Це твердження дуже добре ілюструє творчість Анни Серрано (Ana Serrano), яка спорудила з картону цілий світ, який назвала Cartonlandia.
У своїй роботі Ганна поєднала скульптуру з малюнком і колажем, використала картон, акрил, і фотографії, перетворивши їх в складну барвисту структуру.
Як виглядає солдатів у різних країнах?
Цікаво подивитися як відрізняється амуніція тієї чи іншої країни, а ще цікавіше подивитися подібності. Незважаючи не на що, солдат це захисник і патріот своєї країни. І хотілося б щоб кожен з нас ставився до них з повагою. Адже служба дуже важка і парою непосильна. Плавно переходимо до перегляду фотографій солдатів з різних країн світу.
Дивовижні досягнення людей
Інколи люди можуть нас дуже сильно здивувати своїми спортивними досягненнями. Та навіть не важливо, чи є вони спортивними чи ні. Це найцікавіше відео зробив користувач з ніком Hadoukenuk. Він зібрав в один відеоролик десятки найкращих відеороликів з усілякими дивовижними досягненнями.
32 мільйона перегляду відео на Ютубі
Рухомі камені.
Рухомі камені (англ. Sailing stones) - геологічний феномен, виявлений на висохлому озері Рейстрек-Плайя (Racetrack Playa) в Долині Смерті (Каліфорнія, США). Камені повільно рухаються по глинистому дну озера, про що свідчать довгі сліди, що залишаються за ними. Камені пересуваються самостійно без допомоги живих істот, проте ніхто ніколи не бачив і не фіксував переміщення на камеру. Подібні рухи каменів були відзначені в кількох інших місцях, проте за кількістю і довжині слідів Рейстрек-Плайя сильно виділяється серед інших.
Більшість з каменів потрапляють на дно висохлого озера з пагорба заввишки 260 м. Вага каменів доходить до декількох сотень кілограм. Сліди, що тягнуться за ними, мають довжину кілька десятків метрів, ширину від 8 до 30 см і глибину менше 2, 5 див.
Камені приходять в рух всього один раз за два або три роки, причому більша частина слідів зберігається 3-4 роки.
Перші наукові роботи з описом траєкторій каменів з'явилися в кінці 1940-х-1950-х роках. Однак це не допомогло дізнатися природу руху: все, що змогли зробити дослідники - це придумати багато нових гіпотез, і деякі з них були дуже складними.
Більшість концепцій про пересування каменів (як їх тільки не називали: їдуть, повзли, пливуть, рухомі, ковзні, танцюючі) сходилося на деяких загальних моментах. Так дослідники виділили низку факторів, які сприяють переміщенням брил.
Перший фактор - це досить слизька основа під каменем, простіше кажучи, бруд. Другий - вітер. Але навіть ці фактори не пояснюють рух каменів.
Немає коментарів:
Дописати коментар