Правильно складаємо чоловічі сорочки:
- застібаємо на всі ґудзики
- перевертаємо спинкою вгору
- складаємо рукава спочатку поперек, а потім відразу ж вздовж по всій довжині сорочки.
- складаємо сорочку навпіл.
Не забудемо, що в шафу сорочки складають одну на іншу комірцями в різні сторони!
Хризантема з ковбаси
Метелики - шаблони
Фотошпалери
Ідея для однокімнатної
Підставка під олівці і ручки "Кораловий риф"
Автор: CindaraCindara
Знадобиться:
-картонні рулони з-під паперових рушників -2 шт.
-клей ПВА,
-моделююча глина "DAS",
-гіпс,
-шматочок МДФ шириною 3мм для підставки,
-Акрилові фарби,
-Пензлики,
-Шматочки ракушняка, для імітації дна,
-Полімерна глина,
-Контури,
-Готові пластикові рослини для акваріума,
-Гарячий пістолет,
-Акриловий лак "Триора".
.
Текст автора: Я взяла 2 картонних рулону з-під паперових рушників, розрізала навпіл з, з допомогою ножа для шпалер на одній з сторін цих шматочків зробила скоси. Приблизно "прикинула" розмір основи підставки (МДФ 3мм), вона мені не потрібна була великою, на столі так і місця обмаль, але Ви можете зробити і побільше. Знову-ж з допомогою шпалерного ножа надала їй форму.
(фото клікабельні).
Прогрунтовала з допомогою клею ПВА.
З допомогою моделюючої глини надала форму верхушечкам моїх коралів.
Після висихання в хід пішов гіпс, з допомогою губки я його просто начпокала на основу в 2 прийоми.
Поки сохла моя заготівля, я налепила різних штучок з полімерної глини і прикрасила контурами.Подекуди мені допомагали мої дітки.
Тут вони разом з готовими акваріумними рослинами.
Гіпс сохне дуже швидко. Фарбування акриловими фарбами, теж чпокала губкою.
Ну і збірка: ці чотири заготовки приклеїла гарячим пістолетом. Камені, шматки ракушняка Кримського з мого паркану, на гіпс, рослини - гарячий пістолет. Трава - це суха приправа майоран (можна якусь нитку іншу), беремо травичку, скільки нам треба, додаємо в неї зелену акрилову фарбу(для насиченості) і клей ПВА, всю цю суміш нанесла на роботу, де потрібно було.
11 думок, які заважають нам позбуватися від непотрібних речей і підтримувати порядок.
1. Потрібно навести порядок
Ні! НЕ ПОТРІБНО наводити порядок. Ось що ми маємо на увазі в цьому пункті: припустимо, ваш шафа вже не закривається, тому що одяг на ньому лежить клубком, ваш стіл завалений якимись папірцями, кухонні полиці ломляться від посуду. І ви хочете «навести порядок». Тобто розкласти це все по поличках акуратно, розіпхати в контейнери і вакуумні пакети, попередньо втерши пил з кожної речі. Хей! Стоп!
Для початку позбавтеся від мотлоху. Якщо у вас так все роздуто від речей, якщо вам важко постійно підтримувати все в акуратному вигляді, значить прийшла пора позбавлятися від зайвого. Як це правильно зробити, можна почитати в нашій статті «Позбавляємося від непотрібного мотлоху».
2. Порядок повинен бути ідеальним
Звичайно приємно, коли будь-яку річ в будинку або офісі легко знайти, тому що вона лежить не «десь у шафі, напевно», а на другій полиці зверху». Тим не менш, не перетворюйте порядок в сенс життя. Вам буде дуже важко. Ви швидко втомитеся або просто изведете себе і оточуючих маніакальною пристрастю до порядку. Розставляти книги і диски з алфавітом і розвішувати одяг за кольором... мабуть, це трохи ненормально.
3. Мені потрібно багато різних зручних контейнерів для зберігання речей
См. п. 1. Якщо ви позбудетеся від зайвого мотлоху, то мільйон коробочок вам просто не знадобиться.
4. Мені потрібно пошукати ідеального наступника для моїх речей
Самий хороший спосіб позбавитися від речей, які цілком ще здатні послужити людині, просто виявилися непотрібними вам, - це віддати їх комусь, хто цього потребує. Але зібравши кілька пакетиків, кожен з яких призначений строго певного персонажу (один - подруги дитинства, яка тепер живе у іншому місті, інший - бабусі в село), ви ризикуєте потрапити у пастку. Пакетики будуть нескінченно плодитися в очікуванні моменту, коли у вас нарешті з'явиться час відправити або відвезти їх у місце призначення. Вирішили віддати речі, віддавайте того, хто зможе забрати це тут і зараз.
5. Я не можу віддати цю річ, можливо, вона дуже скоро стане мені в нагоді
Скільки кухлів у вас на кожного члена сім'ї? А скільки взуттєвих коробок чекають того часу, коли вони нарешті зможуть стати вам у пригоді? Щоб вам було легше розлучитися з речами, думайте так: «Всі ці речі будуть зберігатися в магазині. Коли вони мені раптом знадобляться (якщо знадобляться), я піду заберу їх звідти».
6. Та це ще можна полагодити, і я обов'язково це зроблю!
Давайте подивимося правді в очі. Якщо протягом 6 місяців ви так і не полагодили зламану річ, значить, або вона не так вже вам потрібна, ви не можете її полагодити.
7. Треба придумати, як це можна ще використовувати
Знову ж таки, не будемо брехати собі, якщо за півроку ви так і не придумали, як же можна використовувати якусь річ, значить, навряд чи й придумаєте.
8. Я обов'язково схудну і знову влізу в ці джинси
Якщо ви схуднете, вам захочеться накупити нового одягу, а не носити джинси семирічної давності.
9. Ці речі нагадують про щасливих моментах
Так, це важливо, зберігати те, що нагадує про щасливе часу, це і дає заряд щастя в сьогоденні. Але подумайте, вам точно потрібні ВСІ ці футболки, які розписали маркерами ваші друзі? Або всі ці блокноти з побажаннями? Може бути, сотні малюнків, які намалював пальцем ваш малюк, залишити тільки парочку? Ретельно відібрані спогади будуть ще цінніше для вас, а головне, ваш будинок не перетвориться в склад речей з минулого.
10. Це сувенір потрібно залишити, тому що людина, що подарував його, може прийти в гості, і він засмутиться, якщо не побачить свого подарунка
Це людина справді може заглянути в гості? А яка ймовірність того, що він згадає про свій подарунок? І що, він буде правда так сильно засмучений, якщо не побачить його на найголовнішою полиці?
11. У мене є вільна полку. Що ж вона буде простоювати? Треба туди покласти
Ох, уявіть, яке щастя, що у вашому будинку або офісі є хоча б одна порожня полиця. Так вам дихатися легше буде! І боріться з бажанням кинути туди хоч що-небудь.
Немає коментарів:
Дописати коментар