Шиємо сукні-футляр з цікавими деталями
Це плаття футляр підкорює з першого погляду! По-перше тому що воно чорне, а цей колір йде практично всім жінкам, а по-друге, незважаючи на скромність цієї сукні, у нього багато цікавих деталей - складочки на спідниці, широкий пояс з того ж матеріалу і елегантний виріз-човник.
Як змоделювати викрійку сукні
На викрійку-основу сукні необхідно нанести лінії моделювання.
Викрійку спинки плаття разоезать по лінії талії і звузити викрійку спинки по боці на 2см.
Викрійку переду сукні розрізати по лінії талії.
Звузити перед з боку на 2 див.
Нагрудної виточки перенести в талевую.
Змоделювати виріз горловини плаття і пройму за лекалом (Див. викрійка сукні 3).
Нижню частину викрійки переду сукні розрізати по лініях як показано на схемі 2 (талевую виточку перенести як показано на схемі).
Розсунути деталі низу переду сукні як показано на схемі 4, додавши на складочки.
В результаті моделювання повинні вийти 2 складочки 6 і 4 см завширшки.
Обидві складки закладаються по стрілках - до переду сукні.
ВАЖЛИВО! Рекомендуємо вам пошити сукню на підкладі. У цьому випадку, обробити вирізи горловини, пройм і сукні найкраще ценокроеными обтачками.
Всі деталі сукні викроюються з припусками на шви - 1см, припуск по низу сукні - 4см.
Додатково необхідно зшити знімний пояс з тієї ж тканини, що і плаття шириною 6 см (в готовому вигляді) і завдовжки по вашій міркою з заходом на застібку.
В якості застібки можна до пояса пришити гачки або маленькі кнопки.
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Вирощуємо кристал з куховарської солі у себе вдома.Цікаве заняття для дітей
Для початку наллємо в наявну ємність теплу воду температурою приблизно 50 градусів за Цельсієм. Для більш якісного вирощування кристалів кухонної солі, бажано, щоб вода була дистильованої, тобто сама не містила солей. Якщо такої можливості немає, то нам чудово підійде звичайна вода з-під крана. Потім покладемо невелику кількість кухонної солі у воду і розмішуєм. Залишимо розчин на деякий час (хвилин 5-10). За цей час сіль розчиниться у воді. Потім повторимо здійснене ще раз. В ідеалі потрібно, щоб температура води завжди залишалася постійною, так як розчинність кухонної солі залежить від температури (чим вище температура, тим вище розчинність). Потім ще раз, і ще, і ще... Поки не побачимо, що сіль перестала розчиняться і частина її почала осідати на дно посудини - розчин став насиченим.
Перельем отриманий насичений розчин кухонної солі в чисту ємність, прибравши з дна нерастворенную сіль. Після виберіть найбільш вподобаний вам кристалик солі і помістіть його в розчин. Можна покласти його на дно, а можна підвісити його на нитки в товщі розчину - це справа смаку. На сьогодні все. Потрібно залишити нашу невигадливу установку на кілька днів. По закінченні їх, ви побачите неозброєним оком, що ваш кристал кухонної солі помітно виріс! Зростання кристала стався в результаті солі розчиненої у воді, тому концентрація солі в розчині стала нижче і зростання кристала сповільнилося. Тому потрібно приготувати новий насичений розчин і помістити в нього ваш кристал. Швидкість його зростання повинна збільшитися.
До речі, ви можете залишити частину солі на дні посудини, для того щоб вона розчинялася у міру витрати розчиненої солі на зростання кристала. Але слід стежити, щоб сіль залишена «про запас» не стосувалася вирощуваного кристала, інакше вони можуть зростися і його правильна форма зіпсується.
Як бачите вирощувати кристали з кухонної солі дуже просто - все обладнання є у кожного вдома! У цьому безперечно величезний плюс.
І на замітку: При температурі 20 градусів Цельсія, в 100 г води розчиняється близько 35 грамів кухонної солі.
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Немає коментарів:
Дописати коментар