Техніки. Квилтинга.
1. Беремо аркуш паперу для заморозки, квадрат 19*19 см, припускаємо, що розмір в підсумку прагне до 40*40 см Ділимо аркуш навскоси, під 45 градусів. Малюємо лінії, пересекающиееся. Намагаємося не перевантажувати лист, про товщину можна орієнтуватися по товщині олівця який на фото.
2. Сгінаем лист по діагоналі, якщо папір для заморозки блискучою стороною всередині, з допомогою лайтбоксу або скла напросвет повторюємо малюнок на другій частині, поки переносимо попутно визначаємося, який вензель буде під яким, якщо є перетинання або накладення. Обводимо перманентним маркером для визначеності.
3. У мене згодом це стало подушкою. З боку вивороту, шукаємо центральну точку, перетин вертикалі і горизонталі навпіл, проводимо водорозчинним маркером - синім, білого крейдяного олівця просто не видно і інших теж не видно. За допомогою гарячої праски приклеюємо папір для заморозки, глянсовою стороною до вивороті в район першого сектора з чотирьох.
Т. к. у нас орнамент простий, він просто повториться 4 рази без переворотів.
Перевертаємо і по лицьовій стороні обводимо крейдяним олівцем, сектор.
Малюнок не зміщується, якщо ви робите на простому папері, під уникнення зсуву скалывайте щільно голками.
4. Дивуємося тому що намалювали як профі.
Сендвіч робимо як зазвичай
верх з орнаментом-синтепон 100ка-виворіт тонше особи.
5. Об'їжджаємо на швейній машині у вільно-ходовому режимі, так як хочеться і в тій послідовності, як йде. Єдино - це не повинно бути нудно в одну сторону інакше буде деформація роботи. Я вибрала контрастні нитки щоб перевірити, стихнуть нитки чи тканину. Щоб оживити орнамент, деякі лінії проїжджала до 5-6 разів. *це називається ручна вишивка на машині -)))
6. Не треба прагнути сісти і за один раз зробити. Зупиняйтеся, дивіться. Темні ділянки стають ефектними, можна залишити недостеганным але тоді рельєф створить додаткове зображення. Я вирішила залишити темні ділянки але застегала темними нитками в тон, щоб підкреслити саме рельєф орнаменту.
За таким принципом створюються орнаменти для квілтів в стилі трапунто -))) тільки сектору можуть бути іншими градусами... та іншого розміру. За таким же принципом створюються орнаменти для аплікацій..
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Як зробити шкатулку в техніці "Декупаж"
Готуємо нашу скриньку для декупажу...для цього шкурим її грунтуємо і.
Роздруковуємо на принтері потрібну картинку і скроплюємо її лаком-спреєм для того щоб при наступному наклеюванні наша картинка не «попливла» і тепер вирізуємо «нашу панночку» точно по силуету.
Потім наклеюємо її на поверхню шкатулочки з допомогою клею для декупажу. При наклеюванні намагаємося дуже ретельно виганяти всі бульбашки, які можуть утворитися під папером. Примітка. Роздруківку можна наклеїти і повністю на скриньку, але в цьому випадку, якщо поверхня скриньки не має плоску, а опуклу форму ( як в нашому випадку) то є великий ризик наклеїти цілу роздруківку зі складками і залишилися «бульбашками» повітря, які при подальшій лакування обов'язково проявляться і зіпсують нам роботу....тому краще вирізати.
Далі з допомогою невеликого шматочка губки починаємо додавати тіні навколо нашої панночки. Для цього на губочку беремо трохи фарби, надлишки її вычпокиваем на аркуш паперу, а решта вже напівсухий губочкі починаємо наносити на місця( в даному випадку це місця навколо плечей і біля шиї)
Тепер беремо тонюсенькую пензлик і починаємо домальовувати боковинку у шкатулочки. Вырисовывть абсолютно точно складки сукні немає необхідності, досить просто робити тонкі мазки, як би в продовження вже наявних складочок сукні.
Потім обов'язково покриємо всі акриловим лаком.
Хитрощі життя - Handmade і креатив
Поки верхня частку шкатулочки сохне, беремося за оформлення нижній частині шкатулочки. Для цього підбираємо серветочку з відповідним мотивом і наклееваем її на боковинки
Продовжуємо декорувати верхню частину шкатулочки і нанесемо на неї тонку сіточку состаривающих тріщин. Для цього нам знадобиться двокомпонентний кракеллюрный складу. Отже, спочатку наносимо перший крок кракеллюрного складу. Чекаємо необхідний час поки шар не стане прозорим.
Наносимо другий крок кракеллюрного кошти. Робити це треба дуже уважно намагаючись не залишати пропущених місць і чекаємо...........чекаємо поки на поверхні не почнуть з'являтися тріщини, які будуть видні тільки якщо подивитися їх «на світло».
Що б проявити ці «невидимі тріщини» нам знадобитися засіб яке ми і будемо затирати в тріщинки. В даному випадку я скористалася сухий дрібно натертої пастеллю. І з допомогою шматочка вати, замотаного в марлю починаємо затирати цю пастель в тріщинки і відразу ж ми бачимо результат наших старань-красиві вінтажні тріщинки.
Потім покриваємо акриловим лаком. Фарбуємо в потрібний колір нутрощі нашої шкатулочки і ву-аля! Наша скринька готова!
Джерело: Шедеври рукоділля
Рекомендуємо підписатися!
Немає коментарів:
Дописати коментар