Як не запізнитися на зустріч, знаючи який день тижня.
Понеділок: порівняно вільно. Багато автомобілістів приходять в себе після вихідних; на цей день зазвичай не планують важливих справ. Замовлення на поставку товарів теж формуються в понеділок.
Вівторок: плошные пробки. У вівторок всі виходять на траси, фури розвозять замовлення по магазинах.
Середа:вільніше. У середу багато, злякавшись вівторкових пробок, залишають автівки вдома.
Четвер: такий же завантажений, як вівторок. Вівторок і четвер - прийомні дні багатьох держустанов в центрі. Припаркуватися там часто ніде, люди кидають машини де потрапило - утворюються затори.
П'ятниця:гірше, ніж в понеділок і середу, але вільніше, ніж у вівторок і четвер. У п'ятницю багато їдуть за місто і закуповуються продуктами на вихідні, утворюються вечірні пробки у клубів і кінотеатрів. Але п'ятниця - короткий робочий день, а у чиновників - зовсім короткий, тому напруга на дорогах спадає, а багато хто до того ж кидають машини, щоб випити після роботи.
Хитрощі житті - Корисні поради, спрощують життя
Як розіграти друга.
Вам знадобляться:
1. Коробка з-під пластівців або щось схоже.
2. Скотч.
3. Повітряна кулька.
5. Багато-багато кондитерського крему.
Як уникнути обману в барі?
1. У незнайомому місці просити подвійну порцію чого б то не було в двох окремих склянках: менша ймовірність, що недольют.
2. Лід завжди просити окремо: гори льоду в склянці приховують недостачу алкоголю.
3. Здача дрібними купюрами, які всі лінуються перераховувати, годує не одне покоління барменів - як і лід.
4. Розбавлене мартіні дуже просто помітити: з-за маслянистої структури на стінках келиха повинні залишатися патьоки, а у розведеного залишаються крапельки.
5. Найбільше грошей бармену приносить недолив пива: у кухоль 500 мл недоливають від 50 до 80 мл Особливо добре це працює з нефільтрованим пивом, у якого щільна піна. На пивних келихах є позначка 0, 5 - вона далеко не завжди відповідає дійсності. Правильно налите пиво - це 3 пальця від краю склянки, піни повинне бути 4 див.
6. Щоб підмінити дорогу горілку дешевої, її тримають у морозильній камері: так відмінності стають практично непомітними. Зазвичай це відбувається при замовленні невеликими порціями - заздалегідь просіть, щоб надто крижану не подавали.
7. Хороший віскі або коньяк в суміші з колою - переклад продукту. Бармен думає так само і, швидше за все, наллє найдешевшого.
Хитрощі житті - Корисні поради, спрощують життя
Як за допомогою простих речей зробити акварельні фарби - текстурними
1.Алкоголь - кілька крапель алкоголю дає розлучення.
2. Сіль - невелика кількість солі створює пісочну текстуру. Посипавши сіллю мокру папір, отримаєте розлучення, схожі на сніжинки (лівий рисунок), на напівсуху папір-поверхня, що нагадує пісок (правий малюнок).
3.Серветка - змінює темні кольори фарби на світлі на полувысохшей акварелі (намочіть пензликом, а потім промокніть серветкою).
4.Трафарети - видалення частини фарби за допомогою липкої стрічки, коли фарба ще не повністю висохла (блискучою стороною вниз і липкою вгору).
5.Наждачний папір - створює зернисту поверхню, коли фарба майже стала сухою. Не знімайте фарбу, коли вона ще не висохла, ви отримаєте «колючий ефект» - як на лівому знімку.
6.Віск - місце нанесення залишиться не забарвленим. Ви можете використовувати віск до фарбування - лівий знімок, або вже на пофарбованої поверхні - правий знімок.
Хитрощі житті - ще більше креативних ідей
Немає коментарів:
Дописати коментар