Оригінальний причіп.
Орхідеї на весільному столі.
Дуже компактна душова кабіна.
Японський Кіт-Кат.
Райдужне морозиво
Мереживний принт своїми руками
Цукерки
Художниця - ілюстратор Cris de Lara
прикрашаємо подарунки
Лавка у вигляді гігантської прищіпки.
Ідея для кумедних гойдалок
Ліжко для кота
Світильник із сміттєвої корзини і тканини)
Цікава й незвичайна гуртка, на якій можна щодня залишати послання близькій людині.
Чохли з шовкових стрічок на диванні подушки
Цікава ідея
Будинок в літаку.
Овочева клумба-спіраль
Спробуйте зробити овочеву клумбу-спіраль з пряними або овочевими травами. Така спіраль забезпечує мікроклімат і різні типи ґрунтів для різних видів рослин. Вгорі в центрі буде тепло, сухо і сонячно, ґрунт буде добре дренирована. У нижній частині буде прохолодно, волого і тінистих. Таким чином, можна підібрати рослини, які добре підходять для кожної частини спіралі. Крім того, на меншій площі ви можете посадити велика кількість рослин, що особливо приємно, якщо у вас невеликий двір. У вас завжди буде під рукою свіжа зелень до столу.
Рада
При проектуванні клумби-спіралі, враховуйте, що для вашої зручності ви повинні легко добиратися на відстані руки до будь-якої частини клумби. Оптимальний діаметр такої клумби від 1, 5 до 2, 5 м.
1. Зніміть верхню частину грунту і вбийте в центр майбутньої овочевий клумби-спіралі дерев'яний кілочок з прив'язаним на мотузці другим кілочком, намітьте кордону спіралі. Намітьте камінням.
2. Захистіть зовнішні кордони спіралі камінням і засипте землею.
Рада.
Укладіть на знятий шар ґрунту картон - він допоможе запобігти зростання трави. Можете покласти невеликий шар соломи - розкладаючись, вона створить сприятливе середовище для рослин.
3. Утрамбуйте землю і укладіть наступні витки спіралі з каменів до самого верху клумби.
4. Висадіть рослини в спіральну клумбу. В даному випадку спіральна клумба - овочева, вона засаджена - чебрецем, шавлією, розмарином, в нижній частині - петрушка, зелений лук і коріандр.
Рада
Дотримуйтесь інтервали при посадці рослин, залишайте 15-20 см один від одного. Не забувайте, що багато трави досить швидко розростаються, тому їх потрібно прищипувати, підрізати, не допускати самосіву. Це особливо стосується духмяних і пряних трав, таких як різні види м'яти, чебрець і ісоп та інші.
Немає коментарів:
Дописати коментар