З п'яти років ця виконавиця навчалася в музичній школі по класу фортепіано, де її взяли в хор вокалісткою. Тоді ж відбувся перший теледебют співачки: вона заспівала соло на місцевому телебаченні пісню про черв'ячка: «Жив на світі черв'ячок, черв'ячок ледачий. Спати лягав на бочок».
Її пісні співали підлітки дев'яностих. Музика лунала з кожного другого, тоді ще касетного плеєра, а концертні зали були забиті!

Немає коментарів:
Дописати коментар